Betmatik Blackjack Nasıl Oynanır

Betmatik Blackjack Nasıl Oynanır

Betmatik  sitesinin oyun anlayışı içerisinde ya da canlı casino oyun anlayışının içerisinde, popüler bir oyun türü olan blackjack oyunu da yer almaktadır. Oyun seçeneğinde yer almak istiyor iseniz ve Betmatik blackjack nasıl oynanır? Sorusunun cevabını araştırıyor iseniz, bilmeniz gereken ilk şey, oyunda gerçek para ile yer almak için, hesap açmanız şeklinde bir zorunluluk bulunduğudur. Hesap açmanız gerekecektir ve oyunda kullanmak üzere hesaplarınıza para yatırmanız da sizlerden talep edilecektir. Bu işlemi gerçekleştirdikten hemen sonra, dilediğiniz blackjack masasında şansınızı denemeye başlayabilirsiniz.

betmatikgiris

Betmatik Blackjack Oyun Kuralları

Betmatik blackjack oyun kuralları çerisinde ilk sırada, iskambil kağıtlarıyla oynanan bir masa oyunu anlayışı bulunmaktadır. Bu iskambil kağıtları ile oynanan bir oyundur ve oyun içerisinde yani masada yer alan bütün oyuncular, sadece kasaya karşı mücadele etmektedir. Oyuncuların birbirine üstünlük sağlaması, birbirlerinin ellerinde bulunan çipleri ya da paraları kazanması gibi bir durum yoktur. Amaç kasadan daha iyi bir ele sahip olmaktır. Dağıtılan kağıtların toplanması mantığı devrededir. Toplam sayı 21 olarak belirlenmiştir. 21 sayısını bulan oyunu kazanacaktır. 21 sayısı bulunamadı ise, aynı zamanda kasanın elinde de 21 sayısı yok ise, bu durumda kasadan daha iyi seviyede olan yani 21 sayısına kasadan daha fazla yaklaşan oyuncu, oyunu kazanmış olacaktır. Genel kurallardan bir tanesi de, kağıtların toplama işlemidir. Bütün kağıtlar, üzerindeki rakamsal değerler aracılığı ile toplama işlemine katılmaktadır. Renkli kağıtlar 10 sayı değerine eşit olmak ile birlikte, as 2 değere birden sahiptir. 11 ya da 1, rakamsal değeri ile toplama işlemine katılması mümkündür.

betmatik

Betmatik Blackjack Oyununda Bir Strateji Var mı ?

Betmatik blackjack oyununda bir strateji var mı ? Uygulayabileceğiniz en büyük strateji, açılan kağıtları takip etmek, henüz açılmayan kağıtların gelme olasılığını hesaplamaktır. Kağıt takip sistemi olarak isimlendirilmesi de mümkündür. Hafızadan yapılan bir işlemdir. Farklı taktikler ile kağıtların sağlıklı bir şekilde işlenmesi gündeme gelebilir. En önemli taktikte, ilk el dağıtılan kağıtlar üzerine yapılan taktiktir. Kasa ilk el, kendine bir adet kapalı, bir adet açık kağıt almaktadır. Oyun stratejisi, kağıt talep işlemi, kağıt talebinin durdurulması gibi işlemler, kasanın elinde bulunan açık haldeki kağıda göre şekillendirilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek

Canlı Desktek