Betmatik Havale Nasıl Yapılır

Betmatik Havale Nasıl Yapılır

Betmatik Havale Nasıl Yapılır

Betmatik sitesi hesaplarına yapabileceğiniz para yatırma işlemlerinde, gündeme gelecek seçeneklerden bir tanesi de, banka havalesi olarak karşınıza çıkacaktır. Banka havalesi sistemini kullanmak suretiyle güvenli bir şekilde hesaplara para yatırabilir, yatırdığınız paraları kesintisiz bir şekilde kullanıma açabilirsiniz. Betmatik havale nasıl yapılır? Bu işlemi yapabilmeniz için, öncelikli olarak Betmatik hesap bilgilerine ulaşmanız gerekecektir. Bu hesap bilgilerini, sitenin müşteri hizmetleri birimi üzerinden elde edebilirsiniz.

betmatikgiris

Betmatik Hesabına Havale İle Para Yatırma

Betmatik hesabına havale ile para yatırma işlemi için ilk yapacağımız işlem, bilmiyor iseniz, sitenin canlı destek hattı ile irtibata geçmek ve canlı destek hattı üzerinden sitenin hesap numaralarını öğrenmektir. Güncel hesap numaralarını öğrendikten sonra, elde etmiş olduğunuz hesap numaralarına, kullandığınız banka üzerinden havale yöntemi ya da EFT yöntemi ile para transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken en önemli konu, güncel hesap numaralarını mutlaka elde etmenizdir. Canlı destek hattı bu konuda size kesintisiz yardımcı olacaktır. Havale işlemin uygulanması klasik bir uygulamadır. Hiçbir zorluğu bulunmamaktadır. Betmatik giriş Sadece hesap numarasını girmeniz, göndereceğiniz para miktarını en az 100 Türk lirası olacak şekilde yazmanız, sitenin hesap numarasını girdikten, para miktarını girdikten sonra, açıklamalar bölümüne kullanıcı adını yazmanız yeterlidir. Onay tuşuna bastığınız anda, kısa süre içerisinde para hesabınıza geçmiş olacaktır.

betmatik

Betmatik Sitesine Havale İle Gönderilen Para Ne Kadar Sürede Hesaba Geçer ?

Betmatik sitesine havale ile gönderilen para ne kadar sürede hesaba geçer? Bu konuda belirlenmiş olan süre şaşırtıcı bir hıza sahiptir. Site 5 dakika içerisinde havale yöntemi ile gönderilen paraları hesaplarda göstermektedir. Maksimum 5 dakika içerisinde havale ile gönderdiğiniz parayı kullanabilir, bahis yapabilir ya da oyun seçeneklerinde yer alabilirsiniz.

Betmatik Havale İle Gönderilen Paradan Kesinti Yapıyor mu ?

Betmatik havale ile gönderilen paradan kesinti yapıyor mu? Gönderilen paralar üzerinden kesinti yapılması gibi bir uygulama bulunmamaktadır. Ancak sizler bankadan çıkan para ile hesabınıza geçen para arasında eksi yönde bir fark görüyor iseniz, dönüp bankanız ile görüşmeli, müşteri temsilcisine ulaşmalı, şubeye ulaşmalı ya da internet üzerinden işlemi kontrol etmelisiniz. Mutlaka havale masrafı, EFT masrafı, işlem ücreti, komisyon ya da benzeri bir başlık ile banka tarafından kesinti yapılmış olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek

Canlı Desktek