Betmatik Hesap Dondurma

Betmatik Hesap Dondurma

Betmatik sitesi ile çalışmak isteyen herkes, hesap açmak zorundadır. Bir isme ait bir tek hesap açabilirsiniz. Bir isim, soy isim bilgisine, bir ip adresine, bir ikametgah adresine ait tek bir hesap açabilirsiniz. Açılan hesabı kullanabilir, bahis yapabilir, oyun oynayabilirsiniz. Şansınız doğrultusunda, tecrübeniz doğrultusunda, taktiğiniz doğrultusunda, analiz çalışmaları doğrultusunda, sitenin herhangi bir bölümünden rahat bir şekilde kazanç şansını yakalayabilirsiniz. Hesap açmak, para yatırmak, temel prensiptir. Açmış olduğunuz hesabı kullanmak zorundasınız. Belirli bir süre kullanım dışı bırakılan hesaplar, site yönetimi tarafından otomatik olarak devre dışı bırakılabilir. Bu uygulama ile karşılaşmak istemiyor iseniz, geçici bir süre site ile çalışmayacağınızı düşünüyor iseniz, finansal durumunuz buna müsaade etmiyor ise, bu avantajlı siteden tekrar yararlanmak için, yapmanız gereken işlem, Betmatik hesap dondurma işlemi olacaktır. Çok basit, çok kullanışlı bir işlemdir. Avantaj sağlamaktadır. İptal işlemleri yerine, hesap dondurma işlemlerini tercih etmeniz size zaman kazandıracaktır.

betmatikgiris

Betmatik Hesap Dondurma Nedir?

Hesap dondurma işlemi, Betmatik sitesinde açmış olduğunuz hesabı yeniden kullanıncaya kadar, mevcut bilgileri korumak suretiyle askıya almak anlamına gelmektedir. Mevcut bilgileri korumak ne anlama gelmektedir? Üyelik kayıt formunda vermiş olduğunuz bilgiler herhangi bir aşamada gündeme gelebilir. Üyeler tarafından gönderilen belgeler, sistemde kayıt altında tutulmaktadır. Bu şartlar dahilinde hesabınız askıya alınmakta, yapacağınız başvuruda aynı bilgi ve belgeler doğrultusunda tekrar hesap aktif hale getirilmektedir.

betmatik

Betmatik Hesap Dondurma Nereden Yapılıyor?

Hesap dondurma işlemini gerçekleştirmek istiyor iseniz, profiliniz ile siteye giriş yapmalısınız. Hazırlamış olduğunuz profil içerisinde, hesabı menüsünde, dondurma şeklinde bir bölüm yoktur. Bu durumda sitenin müşteri hizmetleri temsilcisine canlı destek hattı üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Mevcut profiliniz ile giriş işlemini yaptıktan ve bağlantı penceresini açtıktan sonra, müşteri hizmetleri temsilcisine dondurma işlemi gerçekleştirmek istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Bundan sonra inceleme işlemi yapılacak, bulunuyor ise hesap bakiyenizdeki nakit değerler tarafınıza aktarılacak ve işlem gerçekleştirilecektir.

Hesap dondurma işleminde hesaptaki paralar ne olur? Betmatik sitesinde kullandığınız hesabı dondurmak, askıya almak istiyor iseniz, yukarıda bahsedildiği gibi müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşme yapmalısınız. Görüşme yaptığınızda, hesabınız üzerinde inceleme işlemi hızlı bir şekilde başlatılacaktır. Yatırmış olduğunuz anapara hesabınızda bulunuyor ise, bakılacaktır. Kazanç elde etmiş iseniz ve çekmemiş iseniz, hesabınıza bakılacaktır. Promosyon elde etmiş iseniz, çevrim işlemini tamamlamış iseniz, hesabınıza bakılacaktır. Tüm bu şartlar dahilinde aykırı bir durum bulunmuyor ise, genel hesap toplamı alınacak ve sizin hesabınıza komisyonsuz bir şekilde transfer edilecektir.

Betmatik Hesap Dondurma Nasıl Tekrar Aktif Hale Getirilir?

Betmatik hesap dondurma işlemini yaptıktan sonra, finansal durumunuzu toparlamış ve yeniden site ile çalışmaya karar vermiş iseniz, yine sitenin müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilir ve dondurulan, pasif hale getirilen hesabınızı aktif hale çevirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcisine Betmatik canlı destek hattı üzerinden ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz. Bu konuda bir teknik aksaklık yaşıyor iseniz, sitenin elektronik posta adresine mail atabilir, dondurduğunuz, askıya aldığınız hesabı tekrar aktif hale getirmek istediğinizi ifade edebilirsiniz. Hızlı bir şekilde tekrar site, aynı kullanıcı profili ile birlikte, aynı hesabım menüsü ile karşınıza çıkarılacaktır.

Betmatik Hesap Dondurma Avantajlı mı?

Betmatik hesap dondurma işlemleri elbette ki avantajlıdır. Ne avantajı vardır? Her şeyden önce, yeniden bir hesap açma zahmetine katılamazsınız. Yeniden işlem yapma zahmetine katlanarak, vakit kaybetmezsiniz. Ayrıca, bir önceki yani dondurma işleminden önceki hesabı kullanmanız durumunda, hesap doğrulama işlemleri kapsamında siteye belge göndermiş olabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz belgeler sistem içerisinde kayıt altına alınmıştır. Eğer dondurulan hesabı aktif duruma getirirseniz, aynı belgeyi bir daha Betmatik markasına göndermek zorunda kalmazsınız. Hesabı iptal eder ve yeniden açar iseniz, sistem içerisindeki bilgiler silindiği için, herhangi bir aşamada meydana gelecek belge talep işlemlerinde tekrar aynı prosedürü uygulamanız gerekecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek

Canlı Desktek