Betmatik İlk Üyelik Bonusu Var mıdır

Betmatik İlk Üyelik Bonusu Var mıdır

Avrupa merkezli bir site olarak karşınıza çıkan Betmatik, farklı bonus tanımlamalarını yapmış ve kullanıcıların karşısına çıkarmış bir sitedir. Verilen bonuslar site içerisindeki her türlü işlemi kapsamakta olup, ayrıca, site tarafından verilen ilk yatırım ya da yeni üyelik bonusu şeklinde ayrı bir ödül seçeneğinin olduğu da görülmektedir. Bu ödül seçeneği Betmatik ilk üyelik bonusu var mıdır? Sorusunun da cevabını meydana getirmiştir.

betmatikgiris

Betmatik İlk Üyelik Bonusu Nasıl Alınır?

Betmatik ilk üyelik bonusu nasıl alınır? Bu bonusu almanız için, hızlı havale yöntemi ya da cep bank yöntemi, cashlink yöntemi ya da banka havalesi yöntemi ile yeni açmış olduğunuz hesaplarınıza ilk defa para yatırma işlemini yapmanız gerekmektedir.   Yeni oluşturduğunuz hesaba ilk para yatırma işlemini yaparken dikkat etmeniz gereken diğer önemli konu ise, en az 100 Türk lirası değerinde yatırım işlemini gerçekleştirmiş olmanızdır. Bu şartlar dahilinde yeni üye olur, hesabınıza ilk defa para yatırır iseniz, canlı destek hattı ile sağlanacak irtibatın hemen ardından bonus, hesaplarınıza gönderilecektir.

betmatik

Betmatik İlk Üyelik Bonusu Ne Kadar?

Betmatik ilk üyelik bonusu ne kadar? Bu bonus 3 farklı aşamada verilmektedir. Bonusun tanımlanmasında ilk 3 yatırıma tam 300 Türk lirası nakit para şeklinde bir ifade kullanılmıştır. İlk yatırım işlemini 150 Türk lirasına kadar yaptığınız takdirde, %30 oranında, 2. yatırım işlemini 100 Türk lirasına kadar yaptığınız takdirde % 25 oranında, 3. yatırım işlemini 50 Türk lirasına kadar yaptığınızda % 20 oranında 3 defa ilk yatırım bonusu alma hakkınız bulunmaktadır. Bonusun toplam değeri ya da toplam parasal değeri, 300 Türk lirası maksimum bedel ile sınırlandırılmıştır.

Betmatik İlk Yatırım Bonusunu Nakit Olarak Çekebilir miyim?

Betmatik ilk yatırım bonusunu nakit olarak çekebilir miyim? Bu bonusun özellikleri incelendiğinde, Betmatik çevrim şartsız bonus ifadesinin kullanıldığı görülecektir. Yani bonusu çekmek istediğinizde, bonusu kullanmanız şeklinde bir kural bulunmamaktadır. Sadece anapara katılım şartı şeklinde bir ifade kullanılmıştır. Buna göre yaptığımız yatırım karşılığında, bonus almış iseniz, hem yatırımınız, hem de bonusun toplamı kadar en az 1,30 ya da daha üzeri seviyelerde kombine kupon katılım işlemini gerçekleştirmelisiniz. Bunun dışında, casino oyunlarında, slot oyunlarında, tombala oyununda ya da live games oyununda, bir defa, toplam bakiyeniz kadar oyunlara katılım sağlamanız şeklinde ek bir kural da getirilmiş bulunmaktadır. Bu basit şartların yerine getirilmesinden sonra, bonusun nakit olarak alınması mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek

Canlı Desktek