Betmatik Tombala Oyna

Betmatik Tombala Oyna

Betmatik sitesinin oyun seçeneklerini, dikkatli bir şekilde incelerseniz, sizlerin karşısına oldukça farklı oyun türlerinin çıkarıldığını görebilirsiniz. Bu oyun türleri içerisinde, Betmatik tombala oyna şeklinde bir anlayışta benimsemiş olup, canlı çekilişler eşliğinde tombala oyununda yer alabilir ve bu oyunda kazanç şansını elde etme konusunda önemli bir adım atabilirsiniz.

betmatikgiris

Betmatik Tombala Nasıl Oynanır?

Betmatik tombala nasıl oynanır? Bu işlemi yapabilmeniz için, hesap açmanız, hesabınıza para yatırmanız ve canlı çekilişler başlamadan hemen önce, kart satın almanız gerekecektir. Kart satın alma işlemleri, ana hesap üzerinde bulunan, sizin paralarınız ile yapılmaktadır. Bedeli karşılığında, en az 1 adet kart satın alabilirsiniz. Üst sınır konusunda herhangi bir belirleme yapılmamıştır. Bir çekilişte genelde 135 adet kart bulunmakta olup, istediğiniz kadar kart satın alabilirsiniz. En az 3 Türk lirası, en fazla ise 100 Türk lirası olacak şekilde kart satış işlemlerinin yapıldığı görülmektedir. Oyununun oynanış şekli de oldukça basit olmak ile birlikte, sadece kurpiye tarafından çekilen topları takip etmeniz, satın aldığınız kartlara denk gelmesi halinde, işaretlemeniz yeterlidir. Bu manuel olarak tanımlanmaktadır. Arzu ederseniz, otomatik sistem seçeneğini işaretleyebilir ve çekilen numaraların kartlara otomatik olarak işaretlenmesini sağlayabilirsiniz.

betmatik

Betmatik Tombala Oyununda Hangi Ödüller Veriliyor?

Betmatik tombala oyununda hangi ödüller veriliyor? Bu oyun seçeneği içerisinde sizlere, çinko anlayışları ile ödül dağıtımı yapılmaktadır. 1 ve 2. çinko ilk iki ödül seçeneğini meydana getirirken, aynı zamanda tombala da üçüncü ödül anlamına gelmektedir.

Betmatik Tombala Kartları Ne Kadar Geçerli?

Betmatik tombala kartları ne kadar geçerli? Canlı çekiliş başlamadan önce alınan kartlar, sıradaki canlı çekiliş için geçerlidir. Kart satın almış iseniz, satın alma tarihinize ve saatinize bakmalısınız. Satın aldığınız saatten sonraki ilk canlı çekilişte kartlarınız geçerli olacaktır. Sizlerin bir çekilişi takip edememesi, canlı tombala oyununa katılamaması, elinizde bulunan kartların, bir sonraki oyunlarda da kullanacağı anlamına gelmeyecektir. Bu yüzden eğer tombala oynamak istiyor, canlı çekiliş heyecanına ortak olarak, aldığınız kartlar ile kazanç elde etmeyi hedefliyor iseniz, mutlaka kart satın aldıktan sonra, sıradaki ilk canlı çekilişe katılmanız gerekecektir.

One Reply to “Betmatik Tombala Oyna”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek

Canlı Desktek