Betmatik Üyeliğimi İptal Ederse Paramı Verir mi

Betmatik Üyeliğimi İptal Ederse Paramı Verir mi

Betmatik sitesinde bir hesap açmış iseniz, açmış olduğunuz hesaba para yatırmış ve siteyi kullanmaya başlamış iseniz, üyelik işlemleri dahilinde hareket ettiğiniz müddetçe bu işlemleri yapabilir, elde ettiğiniz kazançları sorunsuz bir şekilde geri alabilirsiniz. Ancak olumsuz davranışlar içinde bulunur iseniz, hem üyeliğiniz iptal edilir, hem de iptal edilen üyeliğinize paralel olacak şekilde kazançlarınız üzerinde yaptırımlar uygulanabilir. Bu kapsamda Betmatik üyeliğimi iptal ederse paramı verir mi? Sorusu gündeme getirilmekte olup, bu durumda iki farklı cevap bulunmaktadır.

betmatikgiris

Betmatik Üyeliğimi İptal  Ederse Paramı Verir mi iptal İşleminde Anapara Ne Olur?

Betmatik üyelik iptal işleminde anapara ne olur? Anaparanıza hiçbir şekilde ellenmez ve yatırmış olduğunuz para, net olarak şahsi hesaplarınıza geri aktarılır. Hesap kapama işlemleri tek taraflı olarak yapılır. Hesap kapama işleminin ardından gönderdiğiniz para miktarı belirlenir ve bu para sizlere geri gönderilir. İptal edilen bir hesaba para göndermeye çalışır iseniz, gönderdiğiniz para hesaplara yansıtılmaz. Gönderen şahsın banka hesap numarasına ya da gönderdiğin ödeme gerecine para geri gönderilir. Site hesabında hiçbir şekilde gösterilmez ve site yönetimi tarafından alınmaz.

betmatik

Betmatik Üyelik İptal İşleminde Kazançlar Ne Olur?

Betmatik üyelik iptal işleminde kazançlar ne olur? Haksız kazanç elde etmiş iseniz, hile yapmış iseniz, yapılmaması gereken bir davranış, çifte hesap ve benzeri gibi uygulamalar ile bir kazanç elde etmiş iseniz, bu kazançları almanız mümkün olmayacaktır. Diğer üye haklarına saygısızlık gösterildiği, hile yapıldığı ve benzeri gerekçelere istinaden, elde ettiğiniz kazançlar tamamen sıfırlanır. Sadece anaparalar sizlerin hesaplarınıza geri gönderilir. Bu durumda, aksini ispat edememeniz durumunda, kazançları geri almanız mümkün değildir.

İptal Edilen Üyelik Kazançları Geri Alınabilir mi?

İptal edilen üyelik kazançları geri alınabilir mi? Hile yapmadığınızı ispatlayabilir iseniz, genel kurallar dışında hareket etmediğinizi ispatlayabilir iseniz, göndereceğiniz belgeleri istinaden ve bu belgelerde yapılacak incelemelere istinaden, sizin haklı olduğunuz ortaya çıkarıldığı anda, kazançlarınız sizlere gönderilecektir. Göndereceğiniz belgelerin resmi özelliğe sahip olması, yani yetkili kurumlar ya da kamu kurumları tarafından alınmış olması ve açık net bir şekilde üye ismi ile birlikte, adres bilgilerinin ve benzeri özelliklerin görülmesi gerekecektir. Ancak bu şartlar dahilinde ispat şeklini kullanmanız durumunda, kazançları geri alma hakkınız bulunacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Canlı Destek

Canlı Desktek